BİZ KİMİZ

Hakkımızda

 

ONPACK ailesi olarak, konularında uzman, genç ve dinamik ekibi ile satış, satış sonrası teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Ayrıca geliştirdiğimiz stratejiler ve detaylandırdığımız uygulamalar ile iş ortaklarımız için ideal bir çözüm ortağı olmayı amaçlamaktadır. İşiniz bize emanettir. Hızlı, çözüm odaklı, teknolojiye ayak uyduran ve doğru çözümler üreten yaklaşımlarımızla sizlere en kısa sürede daha iyi ve özverili hizmet verebilmek ana prensibimizdir.

ONPACK, kurulduğu yıl olan 2016’dan beri endüstriyel ambalaj sistemleri üzerine servis ve satışını hız kesmeden devam ettiren genç ve yenilikçi bir firmadır. Özellikle servis alanında hızlı ve sorunsuz çözümleri ile başarı basamaklarını tek tek çıkan firmamız, 81 ile servis ve satış imkanı sağlamaktadır.

 

DEĞERLERİMİZ
Müşteri odaklı, takım çalışmasına inanan, dürüst ve şeffaf, çalışan personelinin gelişimini destekleyen, yenilikçi, çevre ve topluma duyarlı, yaratıcı, dinamik olmak temel değerimizdir.

İlkelerimiz

 

Faaliyette bulunduğumuz sektörde; güvenirlilik ve iş ahlakı, müşterilerimizin menfaatini en üst seviyede tutma, bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak uygun koşulları oluşturmak,

Etik kurallarını her zaman ve her koşulda uygulamak,

İnsana ve doğaya zarar verecek sonuçlar doğuracak işlemleri yapmamak,

Çalışmalarının her aşamasında şeffaf olmak,

Üstlendiği işe tutku ile sarılmak.

ONPACK, müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılar.

Oturum aç

Henüz hesabınız yok mu?

Karşılaştır
Favoriler
0 öğe Sepet
Menü